Правила і способи оплати, безпека платежів 

        Оплата замовлення здійснюється в національній українській валюті - гривні.

        Оформляючи замовлення на сайті інтернет-магазину Субстрати ПП Кардаш www.substrat.kardash.com.ua, Ви погоджуєтеся з "Умовами надання послуг" та зобов'язуєтеся викупити своє замовлення протягом 3 днів. Якщо клієнт не викупив замовлення в установлений термін і не сповістив интенет-магазин про продовження замовлення, або не скасував замовлення з об'єктивних причин, адміністрація інтернет-магазину може відмовити клієнту в наданні послуг.

         Просимо адекватно оцінювати свої можливості своєчасно забрати замовлення. Не робіть замовлення, якщо не впевнені, що його заберете.

      В інтернет-магазині вказані дрібно-гуртові ціни. В ціну включена вартість підготовки товарів до відправки і транспортні витрати з доставки товарів до складу Нова пошта в м.Здолбунів. Якщо Ви вибираєте іншого перевізника, може бути додаткова плата за доставку товару на склад перевізника в м.Рівне.

      Оплата проводиться тільки після підтвердження Вашого замовлення менеджером. З огляду на обраний варіант оплати, менеджером будуть вказані платіжні реквізити. Якщо ви збираєтеся сплатити прострочений рахунок, обов'язково зв'яжіться з менеджером для уточнення наявності товару на складі.

       Комісія банку при здійсненні платежу не входить у вартість замовлення і доставки. Заздалегідь поцікавтеся розміром комісії в обраному вами банку.

       Увага! В результаті обробки і формування замовлення, через можливу відсутність деяких товарів або перевищення ваги, загальна сума може змінитися. Дочекайтеся підтвердження замовлення і отримання рахунку!

     Будьте доступні для зв'язку за телефоном, вказаним вами при оформленні замовлення. Без узгодження замовлення по телефону воно може бути анульоване.

       Після здійснення платежу відправте повідомлення про виконану оплату через форму на сторінці "Контакти" або повідомте менеджеру по тел. +380959201412 вказавши:

   - номер замовлення; прізвище ім'я; оплачену суму; спосіб, дату і час платежу.

 Оплата готівкою (накладений платіж) 

          Оплатити замовлення готівкою можна в точці видачі, а також післяплатою при отриманні замовлення через кур'єра або в представництві служби доставки. Ви оплачуєте товар після того як отримали, розпакували і уважно перевірили комплектацію в присутності працівника служби доставки.

        Увага! Користуючись послугою Нової пошти "накладений платіж", вам необхідно додатково оплатити вартість зворотної доставки коштів за тарифами Нової пошти. Для економії коштів, радимо здійснювати передоплату за допомогою банківської карти або скористатися інтернет-банкінгом при створенні замовлення. 

Безготівковий розрахунок 

     Оплата для фізичних осіб через банк (при доставці по всій території України) здійснюється безготівковим банківським переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури з переліком замовленого товару. Можливо оплатити через касу будь-якого банку або картою через банківський термінал або Приватбанк через систему «Приват24». Врахуйте, що при цьому стягується банківська комісія. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, гроші надходять на рахунок на наступний день), товар передається в службу доставки. Оплативши послугу, щоб уникнути непорозумінь прохання інформувати про здыйснену оплату менеджерів.

      Оплата для організацій за безготівковим розрахунком (для платників ПДВ): інтернет - магазин не є платником ПДВ. При придбанні товарів для організацій пакет всіх необхідних документів надається разом з товаром.

         При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення здійснюється після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок/ 

Безпека покупки в нашому інтернет магазині 

      Покупцям, які бажають замовити товар по передоплаті, але остерігайтеся це робити через побоювання поставки неякісного товару або ризику втратити грошей, пропонуємо ознайомитися з основними положеннями в роботі нашого інтернет магазину. 

      1. Надійність. Ми компанія майже з 20- річною історією. На ринку торф'яних субстратів ПП Кардаш працює з 1999 року. Підприємство знаходиться в місті Здолбунів, Рівненської області. Вивчивши європейський досвід вирощування рослин в контейнерах, ми почали виробляти торф'яні субстрати одними з перших в Україні, коли ще не було інтернету і цифрових технологій. За цей час ми напрацювали велику клієнтську базу і є постачальниками субстратів, як для невеличких приватних магазинів, так і для великих комерційних підприємств на території України від Львова до Харкова. Купуючи в нашому магазині, Ви купуєте у виробника, який дбає про свою ділову репутацію і дає хорошу ціну. 

      2. Стабільність і відкритість перед державою. Ми є легальним підприємством, приймаємо оплату за рахунком як через банк так і готівкою, надаючи Вам чек про сплату, що є гарантією нашої повної офіційної діяльності і надійності. 

       3. Безпека платежів. Ми не приймаємо платежі на нашому сайті. Ви оплачуєте наш рахунок через банк, інтернет - банкінг або термінал. Згодні, що це трохи незручно для покупця, але гарантує безпеку ваших платежів. Окрім того ви отримуєте офіційний документ про проведену оплату за товар. Ми гарантуємо повернення грошей якщо Ви отримаєте неякісний або відмінний від замовленого товар. 

Основні правила безпечної покупки в інтернеті 

      Убезпечити себе повністю неможливо як в звичайному магазині так і в онлайн-магазині. Але дотримуючись елементарних правил при виборі інтернет магазину, товару і процедури оплати з використанням банківської карти можна істотно знизити ризик фінансових втрат і розчарування в покупці. Краща зброя в даному випадку - інформованість. Слід бути уважними і обережними в інтернеті зі своїми особистими даними. 

       Поширеним способом обману в інтернеті є "фішинг". Суть фішингу в тому, що створюється сайт інтернет-магазину на вітрині якого дуже дешеві і популярні товари, на це спокушається - "клює" покупець і намагається купити товари. При спробі здійснити оплату на такому сайті довірливий покупець вводить дані своєї карти і ….втрачає всі гроші. Відрізнити фішинговий сайт можна від звичайного по складній адресі, відсутності відгуків, надто  дешевих якісних товарах і послугах. 

        Якщо Вам пропонують здійснити оплату на сайті з банківської карти, зверніть увагу на адресний рядок браузера. Фінансова інформація повинна передаватися по захищеному каналу. В цьому випадку адресний рядок підсвічується жовтим кольором, є значок замка, адреса сайту починається з префікса https: //. 

     Шахраї можуть маскувати свої сайти під популярні інтернет-ресурси, замінивши всього одну-дві букви в адресі, а ви потрапите на зовсім інший сайт. Бажано запам'ятовувати адреси улюблених інтернет-магазинів і свого інтернет-банку. 

     Також дуже поширені сьогодні шахрайські розсилки від імені великих і відомих онлайн-магазинів. 

      Часто покупці здійснюють оплату з банківської карти. Оплата банківською картою через інтернет зручна, проте  пов'язана з серйозним ризиком втрати коштів, тому корисно ознайомиться з основними правилами безпеки покупки в будь-якому інтернет магазині. 

        Нікому не повідомляйте платіжні реквізити своєї банківської карти, тим більше будьте обережні, якщо шахраї телефонують вам по телефону і, представившись співробітником банку, просять назвати пін-код або код CVV2 / CVC2. Банк не має права і не повинен запитувати код CVV2 / CVC2 або пін-код. При оформленні інтернет-платежу у вас також не повинні запитувати пін-код. Крім того, реквізити не варто пересилати електронною поштою. 

Не використовуйте для грошових переказів і покупок в інтернеті чужі комп'ютери, інтернет - кафе і комп'ютери загального доступу. 

        Для оплати в інтернеті відкрийте окрему карту, на яку переводьте тільки необхідну для конкретної покупки суму. Таким чином, оплачуючи покупку, ви виключаєте зняття більшої суми грошей. 

       Якщо для оплати на сайті пропонують перейти по посиланню, скопіюйте го в буфер обміну, не клікаючи по ньому мишкою, і вставте в адресний рядок браузера. Іноді може бути показане одне посилання, а при натисканні відкриється зовсім інше, що веде на шахрайський сайт. 

      При можливості підключіть послугу SMS-повідомлення, щоб завжди бути в курсі стану свого рахунку. 

     Існують програми, котрі шукають і розпізнають фотографії схожі на банківські карти, тому не варто пересилати копії карт засобами інтернету. Ваші дані можуть потрапити до шахраїв. 

       Корисна опція для безпеки це встановити на картах інтернет-ліміт (протягом місяця не можна витратити суму, що перевищує певний поріг). Як з точки зору безпеки, так і з економічних міркувань, для онлайн-шопінгу краще користуватися дебетовою картою.Також банки пропонують безпечне і зручне рішення для шопінгу в інтернеті - спеціальні карти для інтернет-платежів і віртуальні карти. У віртуальної карти немає фізичного носія. Користуватися нею можна тільки в онлайн-магазинах і сервісах. Номер, CVV-код і термін дії віртуальної карти власник отримує в SMS-повідомленні. Перед тим, як оплачувати покупки віртуальної картою, потрібно поповнити її баланс через онлайн-банкінг або касу. 

      При найменшій підозрі про те, що коштами  з вашої карти можуть скористатися шахраї, необхідно зв'язатися зі своїм банком і заблокувати карту!!!