ДОСТАВКА

      Доставляємо по всій Україні. Мінімальне   замовлення – 100 гривень.  Після оформлення замовлення на сайті або по телефону спосіб і час доставки визначається з кожним клієнтом індивідуально.  Без підтвердження замовлення товар доставлятися не буде. Будь ласка, пропонуйте зручний для Вас спосіб оплати й доставки.  

      При оформленні замовлення вкажіть  Прізвище, Ім'я, По батькові одержувача, контактний номер телефону, точну повну адресу, на яку необхідно здійснити доставку .

        Пам'ятайте про те, що оформляючи замовлення на сайті, Ви погодилися з "Умовами надання послуг", де ми взяли зобов'язання доставити Вам замовлення, а Ви - оплатити його повну вартість. Адміністрація інтернет-магазину залишає за собою право відмовити в наданні послуг, в разі несвоєчасної оплати замовлення, або відмови від оплати в момент доставки.

        Ми намагаємося бути якомога зручнішими для наших покупців та пропонуємо наступні варіанти доставки Вашого замовлення. 

Самовивіз  

       Транспортні компанії роблять доставку вантажів на протязі від двох до трьох діб ( залежно від регіону).  Якщо виникла необхідність у оперативному одержанні замовлення,  Ви не визначилися з товаром і бажаєте вибрати товар на місці (або просто ознайомитися з асортиментами), або вам зручніше забрати замовлення з одного з наших складів, то самовивіз - це найбільш підходящий варіант. При цьому можете розрахуватися на місці готівкою і оплачуєте тільки вартість товару за цінами, вказаними на сайті. Наші склади знаходяться в м. Здолбунів, Рівненської області.  Даний спосіб одержання замовлення дозволяє скоротити витрати (оплата доставки). Місце й час самовивозу ви можете уточнити подзвонивши по телефону  +38 095 9201412 , або написавши нам на сторінці Зв'яжіться з нами .

Доставка транспортною компанією

      Доставка по Україні здійснюється сторонніми кур'єрськими службами. Оберіть  найбільш зручну для Вас транспортну компанію. Для цього зайдіть на її сайт, знайдіть адресу представництва в Вашому місті та тарифи.    Комплектація й відвантаження замовлення здійснюється тільки після одержання 100% передоплати. Оплату послуг сторонніх організацій Покупець приймає на себе. Після одержання передоплати товар ретельно впаковується й відправляється.

        Звичайно товар відправляється в плині доби після одержання оплати від клієнта. Товар доставляється службою автоперевезень  Нова пошта,  Нічний експресЄвроекспрес ,  Ін-Тайм ДелівериМіст-Експрес   (або подібними, за узгодженням із замовником). Адреси представництв можна довідатися, кликнувши по відповідному посиланню.

        Після відправлення посилки наш співробітник повідомляє клієнтові номер декларації, що присвоюється посилці при відправленні. За номером декларації на сайті транспортної компанії можете відстежити доставку посилки. Товар одержуєте у відділенні транспортної компанії Вашого міста, при одержанні необхідно пред'явити паспорт одержувача (тому при оформленні замовлення необхідно вказати точні повні Прізвище, Ім'я, По батькові одержувача) і знати номер декларації на посилку. Якщо Ви не вказали номер складу при оформленні замовлення, Ваша посилка буде надіслана на склад №1 у Вашому місті.

        Вартість доставки залежить від ваги, розмірів і відстані до міста одержувача. В середньому це сума від 1,2 до 2,0 гр за кілограм. На сайтах більшості транспортних компаній є калькулятори і Ви самостійно можете оцінити вартість пересилання. В характеристиках наших товарів вказується вага (або насипна вага) та габаритні розміри за якими Ви можете оцінити вартість доставки.  Точну вартість і час доставки визначає працівник транспортної компанії. Тому суму до оплати за послуги транспортної фірми ми повідомляємо Вам після відправлення посилки. 

      Після передачі перевізнику посилки, ПП Кардаш не несе відповідальність за посилку. При пошкодженні або втраті вантажу повну матеріальну відповідальність несе служба доставки.

       При отриманні товару необхідно переконатися у відсутності його видимих механічних пошкоджень, перевірити наявність і правильність заповнення документів. При відправці вказується мінімальна страхова вартість посилки (за Вашим запитом менеджер вкаже необхідну Вам суму). 

       Ми відправляємо вантажі по схемі двері - склад.  З метою економії часу одержувача, клієнти мають можливість замовити послугу "Доставка до дверей одержувача". Дана послуга забезпечить зручність в одержанні вантажу клієнтом, тому що вантаж доставлять у будь-яке зручне для нього місце й час.

        Замовлення відправляються в робочі дні протягом наступного дня після отримання оплати.

       У випадку обміну й повернення товару належної якості Ви оплачуєте витрати по транспортуванню товару з регіонів України  по тарифах компанії-перевізника.

Доставка попутним транспортом.

      Достатньо велике замовлення ми можемо доставити Вашим або нашим попутним транспортом. Умови, час та вартість доставки в цьому випадку погоджуйте з менеджером.  

Додаткову інформацію щодо доставки  вашого замовлення  можете отримати у наших операторів за телефоном +380959201412