Про компанію ПП Кардаш 

        Ми компанія майже з 20- річною історією. На ринку торф'яних субстратів ПП Кардаш працює з 1999 року. Підприємство знаходиться в місті Здолбунів, Рівненської області.

        Вивчивши європейський досвід вирощування рослин в контейнерах, ми почали виробляти торф'яні субстрати одними з перших в Україні. За цей час ми напрацювали велику клієнтську базу і є постачальниками субстратів, як для невеличких приватних магазинів, так і для великих комерційних підприємств на території України від Львова до Харкова. Наша продукція призначена для фахівців та аматорів, які займається садівництвом, вирощуванням рослин, озелененням і ландшафтним дизайном, для тих, хто любить вирощувати квіти, і має відмінну колекцію кімнатних рослин.Купуючи в нашому магазині, Ви купуєте у виробника, який дбає про свою ділову репутацію і дає хорошу ціну.

      Рослина починається з коріння, тому експерти справедливо вважають, що 20% успіху при малооб'ємному вирощуванні рослин в контейнерах визначається якістю субстрату, інші обов'язкові 80% - це дотримання технології вирощування (вода, світло, тепло, добрива, засоби захисту рослин) та професійна кваліфікація виробника. З іншого боку вартість високоякісного субстрату в загальних витратах на вирощування і догляд за рослинами не перевищує всього 2,0-3,0%. Використання якісної основи для вирощування рослин  дає хороший економічний результат і приносить задоволення від вкладеної роботи. Ми прагнемо до того, щоб покупці, придбавши нашу продукцію, були впевнені в якості, екологічній чистоті і позитивному результаті її використання, тобто у відмінному стані кімнатних і садових рослин, збільшенні врожаю і краси навколишньої природи. Вся продукція виробляється виключно з першокласної природної сировини, згідно  ТУ У 24.1-2616211512-001-2003 і Європейських норм EN.

     Основною концепцією при розробці нами асортиментного ряду субстратів  є поділ рослин на групи не за зовнішнім виглядом (наприклад, зелені чи квітучі рослини) , а за  їх агротехнічним вимогам до ґрунтів з врахуванням фази розвитку і технології вирощування. Рослини з кожної групи по-своєму унікальні. Однак існують і загальні базові умови для оптимального росту рослин, які входять в одну групу. Наприклад, пустельні кактуси або рослини кислого ґрунту. Всі ці особливості враховані при створенні нашої продукції. Наші субстрати розрізняються за складом, рівнем кислотності, вмістом макро- і мікроелементів, структурою.

     Усі види субстратів проходять виробничі випробування в нашому дослідному розпліднику. На них багато років вирощуємо хвойні та листяні декоративні рослини, рододендрони, однорічники, кімнатні та балконні рослини. 

      Якщо Ви любите вирощувати квіти, кімнатні рослини, або професійно  займаєтеся садівництвом, квітникарством, озелененням чи ландшафтним дизайном, то наша продукція для Вас. У нашому магазині Ви можете придбати високоякісні торф’яні субстрати в пакуванні 2,5; 5,0; 10,0; 20; 40,0; 80,0 літрів  для вирощування кімнатних і балконніх рослин, розсади, овочів в контейнерах, торф, дренажні та декораційні матеріли. 

     У нас завжди доступні такі види серійних субстратів:

Субстрат торф'яний "Універсальний "

Субстрат торф'яний " Для розсади"

Субстрат торф'яний "Кислий для хвойних рослин і рододендронів"

Субстрат торф'ний  “Для вирощування пальм”

Субстрат торф'ний "Для вирощування азалій" 

Субстрат торф'яний "Для пустельних кактусів"

Субстрат торф'яний  “Для вирощування фіалок”

Субстрат торф’яний  “Для вирощування епіфітних орхідей”

           Познайомитися з нашою продукцією допоможе також проспект   Торф'яні субстраты ПП Кардаш, проспект ( в форматі PDF, 630 кб ) 

Ви обрали наш субстрат. Дякуємо. Це вдалий вибір.

Забезпечте Ваші рослини увагою, світлом і теплом та милуйтеся розкішної зеленню і мальовничими кольорами квітів з усього світу. Нехай рослини приносять Вам радість.

Адреса і телефони

Наш  офіс на мапі