Політика конфіденційності 

       Будь ласка, уважно ознайомтеся з умовами надання послуг інтернет-магазином Субстрати ПП Кардаш.Користуючись  цим сайтом, Ви тим самим погоджуєтесь із умовами його використання. У разі незгоди  із нижченаведеними умовами, зокрема  Політикою конфіденційності Ви  повинні припинити використання сайту Інтернет-магазину. 

ЗАГАЛЬНА  ІНФОРМАЦІЯ

      Ця Політика конфіденційності персональних даних (далі - Політика конфіденційності) встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача, які інтернет-магазин Субстрати ПП Кардаш  substrat.kardash.com.ua  отримує  від Користувача під час використання сайту Інтернет-магазину  і продуктів цього Інтернет-магазину.

      Персональні дані Користувача Інтернет-магазин  отримує від Користувача при оформленні замовлення через корзину магазина або при оформленні замовлення по телефону, зазначеного на сайті. Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальними чином. Інша інформація надається користувачем на його розсуд. 

      Конфіденційність персональних даних - обов'язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних Користувача, з вимогою недопущення їх розповсюдження без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.

Використання користувачем сайту інтернет-магазину Субстрати ПП Кардаш substrat.kardash.com.ua означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

      У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту інтернет-магазину Субстрати ПП Кардаш  substrat.kardash.com.ua

      Ця Політика конфіденційності застосовується тільки до сайту інтернет-магазину Субстрати ПП Кардаш  substrat.kardash.com.ua.  Інтернет-магазин  Субстрати ПП Кардаш  substrat.kardash.com.ua не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх сторін, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті інтернет-магазину Субстрати ПП Кардаш  substrat.kardash.com.ua.

      Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачами сайту Інтернет-магазину.

       Використання Користувачем сайту Інтернет-магазину Субстрати ПП Кардаш  substrat.kardash.com.ua означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача. 

    . Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на Сайті інтернет-магазину Субстрати ПП Кардаш substrat.kardash.com.ua,  або при оформленні замовлення по телефону і включають в себе наступну інформацію:

- прізвище, ім'я та по батькові Користувача;
- контактний телефон Користувача;
- адреса електронної пошти (e-mail);
- адреса доставки Товару;
- місце проживання Користувача.

        Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

        Інтернет-магазин може здійснювати  збір статистики про IP-адреси своїх відвідувачів для  виявлення і вирішення технічних проблем та  для контролю законності проведених фінансових операцій. 

2. ЦІЛІ ЗБОРУ І ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

    Інтернет-магазин Субстрати ПП Кардаш substrat.kardash.com.ua збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Користувачем  товарів:

2.1. Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на сайті Субстрати ПП Кардаш substrat.kardash.com.ua для оформлення замовлення і укладення Договору купівлі-продажу товару дистанційним способом.

2.2. Надання Користувачу доступу до персоналізованих ресурсів Сайту інтернет-магазину.

2.3. Встановлення зворотнього зв'язку з Користувачем, а саме  направлення повідомлень,  що стосуються використання Сайту інтернет-магазину, надання послуг, обробки запитів та заявок від Користувача.

2.4. Визначення місця знаходження Користувача з метою  забезпечення безпеки платежів і  запобігання шахрайства.

2.5. Створення облікового запису для здійснення покупок, якщо Користувач дав згоду на створення облікового запису.

2.6. Повідомлення Користувача Сайту інтернет-магазину про стан Замовлення.

2.7. Обробки і отримання платежів.

2.8. Надання Користувачеві підтримки при виникненні проблем, пов'язаних з використанням Сайту інтернет-магазину.

2.9. Надання Користувачеві з його згоди інформації щодо оновлення продукції, новин, спеціальних пропозицій, інформації про ціни та інших відомостей від імені Інтернет-магазину .

2.10. Здійснення рекламної діяльності зі згоди Користувача, надання Користувачеві доступу на сайти або сервіси партнерів Інтернет-магазину з метою отримання продуктів, оновлення і послуг.

.2.11.  Адміністрація Сайту має право відправляти інформаційні та  рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача з його згоди. Користувач може  відмовитися від отримання цієї рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення з Сайту Інтернет-магазину  щодо замовлення і етапів його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем. 

3. СПОСОБИ І ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ 

3.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється будь-яким законним способом з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів,  без обмеження терміну.

3.2.  Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту виключно для виконання замовлення Користувача, включаючи доставку Товару, оформленого на Сайті інтернет-магазину Субстрати ПП Кардаш substrat.kardash.com.ua має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам електрозв'язку.

3.3. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади лише на підставах і в порядку, встановленим законодавством.

3.4. Адміністрація сайту приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також інших неправомірних дій третіх осіб та при втраті чи розголошенні персональних даних  інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних. 

4. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН 

4.1. Користувач зобов'язаний

4.1.1. Надати достовірну інформацію необхідну для користування Сайтом інтернет-магазину Субстрати ПП Кардаш substrat.kardash.com.ua.

4.1.2. Своєчасно поновити, доповнити надану інформацію про персональні дані у разі її зміни.

4.2. Адміністрація сайту Субстрати ПП Кардаш substrat.kardash.com.ua зобов'язана:

4.2.1. Використовувати отримані персональні дані Користувача виключно з метою, зазначеною у п.2 цієї Політики конфіденційності.

4.2.2. Забезпечити надійне зберігання конфіденційної інформації Користувача в таємниці. Не здійснювати без дозволу Користувача продаж, обмін, опублікування або розголошення іншими способами персональних даних Користувача, за винятком п. п. 3.2. і 3.3.

6.2.3. При наявності  звернення або запиту Користувача, його законного представника або уповноваженого державного органу із захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій третіх осіб адміністрація Сайту зобов’язана здійснити блокування персональних даних відповідного Користувача.

 5. ДОДАТКОВІ УМОВИ 

5.1. Адміністрація Сайту має право вносити зміни в дану Політику конфіденційності. Політика конфіденційності в новій редакції набирає чинності з моменту її публікації  на Сайті інтернет-магазину Субстрати ПП Кардаш  substrat.kardash.com.ua. 

5.2. Всі пропозиції та  питання щодо  Політики конфіденційності слід повідомляти електронною поштою info@kardash.com.ua

5.3. Чинна Політика конфіденційності розміщена на сайті http://substrat.kardash.com.ua/